Paldiski Rae õppekoht

Paldiski Ühisgümnaasium (Rae 56)

Paldiski Ühisgümnaasium

Klaver

Olga Smolyakova
olga.smoljakova@mkkool.laaneharju.ee

Tunniplaan:

teisipäeviti kell 14:15 kuni 17:30

kolmapäeviti kell 14:15 kuni 19:45

neljapäeviti kell 14:15 kuni 18:15

 

Veera Nöps
veera.nöps@mkkool.laaneharju.ee

Tunniplaan:

teisipäeviti kell 12:15 kuni 17:15

kolmapäeviti kell 13:00 kuni 17:30

neljapäeviti kell 12:15 kuni 16:45

 

Svetlana Skuridina
svetlana.skuridina@mkkool.laaneharju.ee

Tunniplaan:

esmaspäeviti kell 13:00 kuni 18:55

teisipäeviti kell 13:45 kuni 18:30

kolmapäeviti kell 13:00 kuni 19:30

laupäeviti kell 10:30 kuni 13:30

Kitarr

Ilmars Priede
ilmars.priede@mkkool.laaneharju.ee 

Tunniplaan:

esmaspäeviti kell 18:20 kuni 20:30

teisipäeviti kell 15:20 kuni 18:55

neljapäeviti kell 15:30 kuni 17:45

Viiul

Marilys-Mirjam Kurg
marily-mirjam.kurg@mkkool.laaneharju.ee 

Tunniplaan:

teisipäeviti kell 13:30 kuni 18:45

kolmapäeviti kell 15:00 kuni 19:30

neljapäeviti kell 12:45 kuni 18:45

 

Olga Kudajeva
olga.kudajeva@mkkool.laaneharju.ee

Tunniplaan:

esmaspäeviti kell 14:00 kuni 17:05

neljapäeviti kell 13:30 kuni 17:05

Puupuhkpillid

Stanislav Maksimov
stanislav.maksimov@mkkool.laaneharju.ee 

Tunniplaan:

esmaspäeviti kell 13:30 kuni 20:00

kolmapäeviti kell 14:15 kuni 21:00

Tšello

Andre Pere
andre.pere@mkkool.laaneharju.ee

Tunnid kolmapäeviti kell 13:30 kuni 16:30 

Keelpilliorkester

Marilys-Mirjam Kurg
marily-mirjam.kurg@mkkool.laaneharju.ee 

Kolmapäeviti kell 15:45 kuni 17:15

 

Solfedžo ja muusikalugu

Merike Raudkivi
merike.raudkivi@mkkool.laaneharju.ee

Tunniplaan:

kolmapäeviti kell 15:00 kuni 18:45

neljapäeviti kell 14:15 kuni 19:30

reedeti kell 14:15 kuni 19:30

Orkester

Stanislav Maksimov
stanislav.maksimov@mkkool.laaneharju.ee

Kolmapäeviti kell 17:15 kuni 18:00

Tants

Alexei Zotovich 

velomuz@icloud.com

Tunniplaan:

teisipäeviti kell 16:00 laste tantsutreening

teisipäeviti kell 18:00 hiphop

Kujutav kunst

Jekaterina Trei 

jekaterina.trei@mkkool.laaneharju.ee

 

Kolmapäeviti ja reedeti vahemikus kell 13:00 kuni 17:00. Tunnid toimuvad Paldiski Noortetoas (Rae 38).